Menu
Košík

Články

05 okt Jablčný ocot chudnutie
0 55
Jablčný ocot (ACV) je štipľavý, kyslý a mierne ovocný ocot vyrobený z jablkovej šťavy.Je široko používaný vo varení, ale získal si tiež povesť domáceho lieku na rôzne choroby. Mnoho ľudí používa ACV aj na chudnutie, pretože niektoré výskumy naznaču..
07 sep Polievky na chudnutie
0 153
Diétnej polievky: Fungujú na chudnutie?Polievková diéta je spravidla krátkodobý stravovací plán, ktorý má pomôcť jednotlivcom rýchlo schudnúť. Namiesto jednej oficiálnej polievkovej diéty existuje niekoľko polievkových diét. Zatiaľ čo niektoré zahŕ..
09 júl Stukovatená pečeň- liečba jedlom
0 442
Existujú dva hlavné typy ochorení pečene - alkoholické a nealkoholické tukové ochorenie pečene.  Stukovatenie pečene, resp. stukovatená pečeň alebo steatóza, je závažné ochorenie a podľa štatistík ňou trpí každý 3 človek, bola zaradená do rebríčka na..
22 jún Dietne jedla na chudnutie
0 203
Diétne jedlá na chudnutieV tomto článku Vám prinášame tipy pre diétne, ale napriek tomu chutné a zdravé recepty. Taktiež v ňom nájdete inšpiráciu ak hľadáte recept na prípravu diétneho obeda, či raňajok.Váš výber jedál závisí od niekoľkých vecí, ..
Zobrazené 1 až 4 z 28 (7 stránok)