Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Články

08 máj Druhy cestovin
0 46
Druhy cestovín a ich použitie v diéteMilovníci cestovín, máme pre Vás dobrú správu. Cestovín sa nemusíte vzdať ani v diéte! Treba si však vybrať, také, ktoré sú vhodné do Vášho stravovania. Na našom trhu sa stretávame čoraz s viac druhmi rôznych al..
10 apr Zdravy obed na chudnutie
0 381
Zdravý obed na chudnutiePrestaňte čakať v rade na predražený šalát, ktorý sa svojim kalorickým obsahom približuje Big Macu a začnite obedovať zdravšie. Je to smutné, no pravdivé, pre niektorých možno šokujúce zistenie, že až 90%  reštauračných šalá..
22 mar Ako nepriberať v menopauze?
0 350
Ako nepriberať v menopauze?To je častá otázka mnohých našich klientiek, práve preto sme si i pre Vás pripravili komplexný článok na túto zaujímavú a obsiahlu tému.V období menopauzy dochádza k veľkým hormonálnym zmenám a tie ovplyvňujú chod celéh..
09 mar Keto diet povolené potraviny
0 284
Keto diet povolené potravinyJednou z najčastejších otázok týkajucej sa keto diéty je otázka ,,Čo budem jest' okrem instantých proteínových jedál?'' V priebehu všetkých našich diétnych plánov sa kombinujete proteínové jedlá s povolenou zeleninou a v..
Zobrazené 1 až 4 z 23 (6 stránok)