Menu
Košík

Články

09 júl Stukovatená pečeň- liečba jedlom
0 143
Existujú dva hlavné typy ochorení pečene - alkoholické a nealkoholické tukové ochorenie pečene.  Stukovatenie pečene, resp. stukovatená pečeň alebo steatóza, je závažné ochorenie a podľa štatistík ňou trpí každý 3 človek, bola zaradená do rebríčka na..
22 jún Dietne jedla na chudnutie
0 95
Diétne jedlá na chudnutieV tomto článku Vám prinášame tipy pre diétne, ale napriek tomu chutné a zdravé recepty. Taktiež v ňom nájdete inšpiráciu ak hľadáte recept na prípravu diétneho obeda, či raňajok.Váš výber jedál závisí od niekoľkých vecí, ..
18 jún Ako vypocitat BMI
0 113
Body mass index (BMI) je odhad telesného tuku na základe výšky a hmotnosti. Nemeria priamo telesný tuk, ale na účely aproximácie používa rovnicu. BMI môže pomôcť zistiť, či má človek nezdravú alebo zdravú váhu.Vysoký BMI môže byť znakom príliš veľk..
08 máj Druhy cestovin
0 261
Druhy cestovín a ich použitie v diéteMilovníci cestovín, máme pre Vás dobrú správu. Cestovín sa nemusíte vzdať ani v diéte! Treba si však vybrať, také, ktoré sú vhodné do Vášho stravovania. Na našom trhu sa stretávame čoraz s viac druhmi rôznych al..
Zobrazené 1 až 4 z 26 (7 stránok)