Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Blog

08 máj Druhy cestovin
0 47
Druhy cestovín a ich použitie v diéteMilovníci cestovín, máme pre Vás dobrú správu. Cestovín sa nemusíte vzdať ani v diéte! Treba si však vybrať, také, ktoré sú vhodné do Vášho stravovania. Na našom trhu sa stretávame čoraz s viac druhmi rôznych al..
02 máj Chlieb bez múky so psylliom
0 1258
Low carb žemličky/chlieb s psylliomPoznáte Psyllium? Je to rozpustná vláknina, u nás ju poznáme ako skorocel indický. Prečo je dobré ho zaradiť do svojho stravovania a aké sú jeho výhody?pomáha nielen pri zápche, ale aj hnačke, upravuje cukor ..
24 apr Dalonga šľahaná káva bez cukru
0 46
Poznáte kávu Dalonga? Ide o Korejskú šlahanú kávu. Kávová pena je navrstvená na ľadovom mlieku, alebo horúcom mlieku. Ak ju chceš vyskúšať v Low carb verzii, tak čítaj ďalej.POTREBUJEME:☕ 2 lyžičky instantnej kávy ☕ 2 lyžičky horúcej vody ☕ 2 lyž..
10 apr Zdravy obed na chudnutie
0 381
Zdravý obed na chudnutiePrestaňte čakať v rade na predražený šalát, ktorý sa svojim kalorickým obsahom približuje Big Macu a začnite obedovať zdravšie. Je to smutné, no pravdivé, pre niektorých možno šokujúce zistenie, že až 90%  reštauračných šalá..
Zobrazené 1 až 4 z 56 (14 stránok)