Menu
Košík

proteínové tyčinky

Proteínová horká čokoláda sladená erytritolom
Novinka Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná horká čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o č..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Proteínová mliečna čokoláda sladená erytritolom
Novinka Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná mliečna čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Zloženie: Mliečne proteíny, oligofruktóza, mliečna čokoláda 18% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kaková hmota, emulgátor: sójový lecitín,vanilin) pšeničné bielkoviny, polydextrose, stabilizátory (glycerol, sorbitol), fruktózový sirup, slnečničový olej, emulgá..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka karamelovo-orieškováProteínové tyčinky Super Slim výborný snack na dopnenie bielkovín. Vhodné aj do keto diéty.Zloženie: Proteínová zmes (sójový proteín, mliečne bielkoviny, hydrolyzovaná želatína); glycerín; sladidlá: maltitol, sorbitol, sukralóza, cukor; rastl..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka KITKAT
TOP Nieje skladom
Proteínová tyčinka KITKATTúto tyčinku si zamilujete! Bohatá vrstva proteínovej čokolády v kombinácii s oblatkou a lahodným krémom Vás dostane a stane sa tak vašou obľúbenou proteínovou tyčinkou. Je to zdravá alternatíva ku klasickej kit-kat tyčinke. Má vysoký obsah bielkovín a je vhodná do keto ..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka KITKAT- čokoládová
Nieje skladom
Proteínová tyčinka KITKAT- čokoládováTúto tyčinku si zamilujete! Bohatá vrstva proteínovej čokolády v kombinácii s oblatkou a lahodným čoko krémom Vás dostane a stane sa tak vašou obľúbenou proteínovou tyčinkou. Je to zdravá alternatíva ku klasickej kit-kat tyčinke. Má vysoký obsah bielkovín a j..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)