Menu
Košík

Zdravá maškrta

Zdravá maškrta na cesty, do práce, do školy na túru alebo do plážovej tašky na kúpalisko. Poslúžia ako skvelá desiata, či olovrant. Bez trávenia času v kuchyni.

Čokoládové dražé Prozis Zero Chocodots
Novinka Nieje skladom
Prozis Zero Chocodots sú intenzívne čokoládové dražé v lesklých ľadových škrupinách bez pridania cukru.Lentilky v zdravej verzii bez pridania cukru - perfektná ako náhrada cukroviniek. Farebné čokoládové gombíky Prozis Zero Chocodots vďaka hladkému ľadovému poťahu sa čoko..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Frupp Jablko - 43 kcal
Novinka
Frupp Jahoda - mrazom sušená ovocná tyčinka s jablkamiJablková tyčinka Frupp neobsahuje tuky a soľ, takže je ideálnym občerstvením medzi jedlami pre deti i dospelých, ktorí dbajú na zdravú a vyváženú stravu. Produkt obsahuje až 7% vlákniny, ktorá podporuje tráviaci systém. Energet..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Jahoda - mrazom sušená ovocná tyčinka s jablkamiMaximálna chuť - minimálne kalórie ! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie . Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou jahodovou príchuťou, bez pridania tuku a sodíka...
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Kids Jablko & Jahoda 34 kcal
Novinka Nieje skladom
Frupp Kids Jablko & Passion fruit 34 kcal -mrazom sušená ovocná tyčinkaMaximálna chuť - minimálne kalórie! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie. Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou chuťou jabĺk a passion fruit. Jedna tyčinka ..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Kids Jablko & Passion fruit 34 kcal
Novinka Nieje skladom
Frupp Kids Jablko & Passion fruit 34 kcal - mrazom sušená ovocná tyčinkaMaximálna chuť - minimálne kalórie! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie. Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou chuťou jabĺk a passion fruit. Jedna ty..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Mailina - 37 kcal
Novinka
Frupp Mailna - mrazom sušená ovocná tyčinkaMaximálna chuť - minimálne kalórie ! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie . Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou jahodovou príchuťou, bez pridania tuku a sodíka. Jedna..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Jablko-malina v horkej čokolády 30 gBob Snail jablko-malina v čokoláde je prírodné ovocné občerstvenie od výrobcu Eco-Snack. Bob Snail Choco sú drvené jablká s malinami zaliate tmavou čokoládou. V produktoch Bob Snail nenájdete žiadne konzervanty, farbivá ani pridaný cukor. Čokolá..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Kokosové čipsy 50g
Skladom
Zdravotné výhody kokosových čipsov sú vynikajúce. Toto ovocie je nízkokalorické, ale poskytuje okrem jedinečnej chuti aj cenné látky potrebné pre náš organizmus. Čo ešte obsahujú kokosové lupienky?veľké množstvo prvkov potrebných pre ľudí: draslík, vápnik a chloridy kyselina ..
1,40€
Bez DPH:1,17€
Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 gProdukty značky Dobré kalórie sú také, ktoré nielen uspokoja hlad, ale poskytujú aj veľa cenných živín potrebných pre správne fungovanie tela. Obsahujú kokos, ktorý za svoje jedinečné vlastnosti vďačí kyseline laurovej. Kyselina laurová je neobvykl..
2,26€
Bez DPH:1,88€
Peanut Snack Classic je orechový krém s proteínom, uzavretý v malom, praktickom balení. Orechové občerstvenie, si môžete vziať do práce, školy, na cestu alebo do posilňovne a pohodlne sa kdekoľvek najesť. Arašidy sú bohatým zdrojom niacínu - vitamínu B3, draslíka, horčíka a ..
2,23€
Bez DPH:1,86€
Ovocná koža- rolka/slimákBob Snail jablko-čučoriedka je prírodné ovocné občerstvenie od výrobcu Eco-Snack. Na ich prípravu sa používalo ovocie a nič iné! V produktoch Bob Snail nenájdete žiadne konzervanty, farbivá ani pridaný cukor. Snail Bob sú výrobky vhodné pre vegánov.&n..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Ovocné pusinky bez cukru 35 g
Nieje skladom
Pusinky od společnosti Aka neobsahujú cukor ad dokonca ani tuk. Sladká chuť je docielená xylitolem. Ich príjemná vanilková chuť ťa prinúti dvakrát si rozmyslieť či nedoješ najaké koláčiky od babičky, sú neuveriteľne krehké, presne ako tie podľa tradičnej receptúry.Xylito..
3,48€
Bez DPH:2,90€
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)