Menu
Košík

Pre vegetariánov

 Vege burger s červenou repou a šošovicou 140 g
Novinka
 Vege proso burger s červenou repou a červenou šošovicou 140 gVege burger s červenou repou a šošovicou je zmes na prípravu vegánskych hamburgerov. Správne vybrané ingrediencie v dokonalých pomeroch zaisťujú skvelú chuť. Burgery majú vysoký obsah vlákniny a nízky obsah tuku. V..
3,12€
Bez DPH:2,60€
Červená quinoa so zeleninou a prosom je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda pri..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Kaša kakao a orechy 70 g
Novinka
Ovsená kaša kakao a orechy bez pridaného cukru je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produk..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Kaša z manga a bobule goji 70 g
Nieje skladom
Kaša z manga a bobule goji je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda priateľské k ..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Cícerové kuracie kari je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda priateľské k ..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Pohánka, kel a červená repa je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda priateľské k..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Proteínové jedlo s indickým korením 185 g
Nieje skladom
IDEÁLNE JEDLO PO TRÉNINGU ALEBO KEDYKOĽVEK POČAS DŇAZeleninové jedlo v indickom štýle s cícerom, zázvorom a kurkumou je hotové jedlo, ktoré sa dá jesť priamo z nádoby bez zohrievania. Je to ideálny prvok vyváženej stravy pre všetkých, ktorí hľadajú prírodné, výživné a vysoko bielkovino..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Vegánske kari 130 g
Novinka
Výrobky Cultured Foods obsahujú probiotikum - LactoSpore, ktoré vytvára spóry bakteriálneho kmeňa Bacillus coagulans a je odolné voči vysokým teplotám. Baktérie sa aktivujú iba v priaznivom prostredí čriev. Vegánske kari mix je vegánska zmes na kari s kúskami náhrady mäsa - sójový..
5,10€
Bez DPH:4,25€
Vegánsky guláš 130 g
Novinka
Výrobky Cultured Foods obsahujú probiotikum - LactoSpore, ktoré vytvára spóry bakteriálneho kmeňa Bacillus coagulans a je odolné voči vysokým teplotám. Baktérie sa aktivujú iba v priaznivom prostredí čriev. Vegánsky gulášový mix je vegánska gulášová zmes s kúskami náhrady mäsa - s..
5,10€
Bez DPH:4,25€
Vege Falafel 140 g
Novinka
Vege Falafel 140 gSoligrano Falafel s cícerom a špaldou je zmes na vlastnú prípravu falafels. Správne vybrané ingrediencie v dokonalých pomeroch zaisťujú skvelú chuť. Kotlety sa vyznačujú vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom tuku. Vláknina ovplyvňuje imunitu a pomáha obnoviť ..
3,12€
Bez DPH:2,60€
Vege mexický burger 140 g
Novinka
Vege mexický burger 140 gVege mexický burger je zmes na prípravu vegánskych hamburgerov. Správne vybrané ingrediencie v dokonalých pomeroch zaisťujú skvelú chuť. Burgery majú vysoký obsah vlákniny a nízky obsah tuku. Vláknina ovplyvňuje imunitu a pomáha obnoviť normálnu peris..
3,12€
Bez DPH:2,60€
Zelená šošovica so špenátom a cesnakom je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú t..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)