Menu
Košík

Pozrite si naše akciové produkty TU

Skúšobný balíček ( vyskúšaj produkty Super Slim)

Skúšobný balíček ( vyskúšaj produkty Super Slim)
Novinka
Skúšobný balíček ( vyskúšaj produkty Super Slim)
  • Sklad: 20
  • Váha: 3.10kg
49,00€
Bez DPH: 40,83€

Dostupné možnosti

S našim "skúšobným" balíčkom Vám pomôžeme dostať sa späť do formy. 

Balíček vydrží až 10 dní na vaše raňajky a večere. 

Stále sa neviete rozdhodnúť, či je pre Vás tento balíček vhodný?
Radi by ste schudli pomocou proteínovej diéty, ale nie ste si istí, či vám budú jedlá chutiť? Práve pre vás je ideálny tento mix produktov.

Neviete sa rozhodnúť, čo by ste radi z našich produktov vyskúšali? Tak i pre Vás je tento balíček ideálny, obsahuje mix produktov, ktoré Vás presvedčia a pomôžu Vám s výberom.

ZLOŽENIE BALÍČKA: 

  • 1x proteínový koktejl s kolagénom (balenie na 10 dní na prípravu chutného koktejla vhodného na raňajky, alebo večeru) 
  • 1x bezkalorické cestoviny (na prípravu chutnej a diétnej večere, prípadne obeda)
  • 1x bezkalorická omáčka (ktorá ti bez pridaných kalórií spríjemní chuť každého jedla)
  • 1x proteínová omeleta (chutná omeleta s vysokým obsahom protínov, ktorá sa pripravuje expresne rýchlo len zmiešaním s vodou)
  • 3x proteínové polievky (majú nízky obsah kalórií, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny)

Máme pre teba ešte 8 užitočných rád, ako sa dostať späť do formy.

1. Neobviňuj sa
Prvá a základná vec, ktorú musíš urobiť je odpustiť si, resp. prestať sa obviňovať za zlyhanie. Všetci sme len ľudia, nie sme stroje a každý si občas uletí. Nie je na tom nič zlé. Zlé je iba to, ak sa dostaneš do kolotoča prejedania, následných výčitiek a ľútosti, ktorú riešiš ďalším prejedaním. Tomuto sa chceme vyhnúť.

Jedno nezdravé jedlo, či nezdravý deň nie je ešte katastrofa a ani dôvod vzdať sa celého snaženia. Postaraj sa o to, aby ďalšie jedlo bolo opäť zdravé. Malo by to byť niečo ľahké, po čom sa budeš cítiť dobre. Takže hlavu hore a nevzdávaj to, ani keď si si vo svojom snažení urobila krátku pauzu.

2. Nevyhladuj sa
Veľa ľudí má tendenciu sa po “prejedaní” trestať hladovkou. To je však jedna z najhorších vecí, ktoré môžeš urobiť. Keď svoje telo po návale nezdravého jedla vyhladuješ, bude to s najväčšou pravdepodobnosťou viesť k ďalšiemu návalu hladu, ktorý sa môže skončiť zle. Takže namiesto hladovania sa radšej zameraj na to, aby si svojmu telu dopriala chýbajúce živiny, a tak sa vyhla návalom hladu a nedostatku energie. 

3. Pi veľa vody
Ak si si uletela na sladkostiach alebo na chipsoch, či iných “pochúťkach” plných soli, cukrov a chémie, budeš sa pravdepodobne cítiť malátna. Dobrý spôsobom, ako sa tohto pocitu zbaviť, je piť dostatok tekutín. Rýchlejšie z tela vyplavíš škodlivé látky, naštartuješ metabolizmus a tráviaci systém. 

4. Zúčastni sa mesačnej výzvy
Bola si zvyknutá pravidelne cvičiť, no po veľkonočnej prestávke sa ti nechce zdvihnúť zadok z gauča? Skús nájsť nejakú krátku jednomesačnú výzvu, ktorá ťa nakopne. Či už to bude výzva v tvojom obľúbenom fitku, štúdiu, na internete alebo si ju vytvoríte so skupinou kamošov sami, cieľom je krátkodobo sa motivovať k cvičeniu. Keď sa výzva skončí, budeš sa cítiť skvele a cvičenie bude pre teba opäť bežnou rutinou.

5. Spomeň si, ako dobre si sa cítila
Niekedy sa viac zameriavame na úsilie ako na výsledok. Počas tréningu sa ti môže občas zdať, že je to príliš ťažké a že to nedáš. No potom, ako si to odmakáš, sa zaručene a vždy budeš cítiť úplne úžasne. Ak teda potrebuješ nakopnúť a motivovať sa k cvičeniu, spomeň si na ten skvelý pocit, ktorým budeš po tréningu odmenená. Ako sa hovorí: ,,Jediný tréning, ktorý môžeš ľutovať, je ten, ktorý si vynechala."

6. Plánuj
Výhovoriek, prečo neísť cvičiť sa dá nájsť milión. Väčšinou to býva nedostatok času. To je dôvod, prečo je dôležité vyhradiť si čas špeciálne na cvičenie. Cvičenie si naplánuj tak, aby bola, čo najmenšia pravdepodobnosť, že ťa od neho niečo odradí.

Ak často ostávaš v práci dlho do večera, naplánuj si cvičenie na ráno. Ak vieš, že ťa čaká bláznivý a rušný deň, naplánuj si aspoň rýchly 15-20-minútový HIIT tréning. Je to určite lepšie, ako nerobiť nič.

7. Priprav si veci na cvičenie
Zvykla si cvičiť ráno, no teraz sa nedokážeš dostať z postele a prinútiť pohnúť zadkom? Priprav si už večer veci na cvičenie a aj všetko, čo budeš nasledujúci deň potrebovať. Ráno tak nebudeš v strese pobehovať po byte v snahe na nič nezabudnúť. Čím menej toho budeš musieť ráno pred odchodom urobiť, tým lepšie. Budík si daj na druhú stranu miestnosti tak, aby si sa musela postaviť z postele, keď ho budeš chcieť vypnúť. Keď už z nej raz vyskočíš a navyše uvidíš pripravené veci na cvičenie, budeš mať väčšiu motiváciu. Ak sa chystáš cvičiť až po práci, daj si tašku s vecami na cvičenie na viditeľné miesto, aby si celý deň mala na pamäti, kam máš namierené po šichte :-).

8. Nájdi si sparing partnera
Sama pred sebou si často vieš ospravedlniť svoju lenivosť a nájsť argumenty, prečo neísť cvičiť. Ak však do toho zatiahneš ešte aj kolegyňu, susedku či sestru, môžete sa navzájom motivovať a ťahať, keď bude mať jedna z vás lenivý deň. Navyše, budete spolu tráviť viac času a odmeniť sa môžete tým, že po makačke si oddýchnete pokecom pri čajíku.

Zdroj: https://fitshaker.sk/8-uzitocnych-rad-ako-sa-po-sviatkoch-dostat-spat-do-formy/

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA