PROGRAM MIDI keto diet - 42 dní

PROGRAM MIDI keto diet
PROGRAM MIDI keto diet
PROGRAM MIDI keto diet - 42 dní
  • Sklad: Skladom
  • Značka: Super Slim
  • Váha: 3.80kg
259,20€
Bez DPH: 216,00€

Dostupné možnosti

PROGRAM MIDI proteínovej diéty SUPER SLIM Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s nižšou cieľovou hmotnosťou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhových redukcií od 5 kg do 10 kg. Táto super rýchla diéta, Vám prinesie rýchle výsledky bez hladovania. Celý program si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

 

Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký priebeh keto diety sú v článku rozpísané povolené potraviny a iné tipy, ktoré Vám pomôžu čo najrýchlejšie schudúť s našou keto dietou. Dietu môžete zvládnuť a schudnúť pri nej i bez cvičenia.

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 126 instantných jedál, všetky jedlá majú nízky obsah kaorií, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. 

Program MIDI má celkovú dĺžku 6 týždnov a skladá sa z troch fáz (2 týždne + 2 týždne + 2 týždne). Počas prvej fázy sa telo uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Počas celej diéty sa je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínové jedlá na deň, druhá fáza 3 jedlá a tretia 2 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 126 porcií proteínových jedál (56 porcií + 42 porcií + 28 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.
Počas celého tvrvania Super Slim proteínovej diétysa denne, konzumujú len proteínových jedál + povolené druhy zeleniny, bezkalorické omáčky a cestoviny Super Slim (nie sú súčasťou balíčka) Povolené druhy zeleniny nájdete na našom blogu. Porcie zvyšujte tiež len postupne.

Chudnutie bez hladovania.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že máte pri nej pocit plnosti, sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu.
Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Výsledky proteínovej diéty sú veľmi individuálne a závisia napríklad od vašej počiatočnej nadváhy, diétnej histórie, psychickej pohody alebo zdravotných indispozícii. Ak ste v priebehu posledných dvoch rokov nenavštívili svojho praktického lekára a nepoznáte s istotou svoj zdravotný stav, odporúčame zájsť pred začiatkom diétneho plánu na preventívnu prehliadku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie