Menu
Košík

Proteínový chlieb

Proteínový chlieb fit alternatíva bežného chleba, v ponuke máme aj zmesi, ktoré nájdete tu. 

Low carb pizza základ
Novinka Nieje skladom
Low carb pizza základ Balenie obsahuje 4 základy na pizzu, každé s priemerom 23,5 cmPizza je jedným z najobľúbenejších jedál na svete. Koniec koncov, chrumkavá kôrka, paradajková omáčka, roztopený syr a v podstate akékoľvek prísady robia túto kombináciu ťažko prekonateľnou!Pizz..
6,96€
Bez DPH:5,80€
Proteínové tortilly
Novinka Nieje skladom
Proteínové tortilly (4 x 25 cm)Najchutnejšie tortilly, určite si ich zamilujete. Tortilly s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny so zníženým obsahom sacharidov, ideálne ako základ pre pizzu s nízkym obsahom sacharidov.Bez GMO, vhodné pre vegetariánov.Použitie tortilly ako hotov..
6,96€
Bez DPH:5,80€
Proteínové tortilly
Novinka Nieje skladom
Proteínové tortilly (4 x 25cm)Proteínové tortilly Got7 s veľkosťou stredného taniera (priemer 20 - 22 cm) s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny a zníženým obsahom sacharidov sú skvelým základom pre zdravé a vyvážené jedlá, ktoré s  nízkym obsahom kalórií  uspokoja váš h..
6,96€
Bez DPH:5,80€
Proteínový mrkvový chlieb
Nieje skladom
Low Carb Proteínový mrkvový chlieb má 3x viac proteínov a o 71% menej karbohydrátov než obyčajný chlieb. Zloženie: voda, proteínový mix 17% (pšeničný proteín, hrachový proteín), ražná múka celá, sójová múka 7%, sójová múčka 7%, mrkvové prúžky 5%, ľanové semeno hnedé, pšeničné otruby, slnečn..
2,50€
Bez DPH:2,08€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)