Menu
Košík

Telové a vlasové mydlo s bielym ílom100 ml

Telové a vlasové mydlo s bielym ílom100 ml
Novinka -30 %
Telové a vlasové mydlo s bielym ílom100 ml
  • Sklad: 3
  • Váha: 0.10kg
3,78€
5,40€
Bez DPH: 3,15€

Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. 

Mimoriadne jemné mydlo vyrobené iba z prírodných surovín. Vhodné na jemné čistenie. Nezanecháva pokožku napnutú. Biely čistiaci íl obnovuje hebkosť a pružnosť pokožky, vyživuje ju a dodáva vlasom úžasný lesk a vitalitu. Jemný biely íl a veľa extraktov a rastlinných olejov - to všetko robí mydlo jemným, pokožku nezaťažuje ani nevysušuje.

Vďaka obsahu zložiek, ako je biela kamčatská hlina a 5 rastlín s vysokým obsahom penovej zložky, mydlo pení a umožňuje pohodlnú starostlivosť a čistenie tela a vlasov bez toho, aby boli narušené prirodzené ochranné bariéry.

Oleje používané pri výrobe mydla si vďaka procesu lisovania za studena zachovali všetky užitočné vlastnosti ovocia a semien. Obsahujú tiež veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín, ktoré udržujú pokožku hydratovanú a mimoriadne vyživovanú.

100% prírodné zložky.

Séria kozmetiky „Bania Agafii“ bola vytvorená podľa starých sibírskych receptov založených na tradícii sania, teda ekvivalentu sauny alebo kúpeľného domu.

Kozmetika na starostlivosť o tvár, telo a vlasy - všetko iba na základe prírodných zložiek. Kozmetika série „Bania Agafii“ obsahuje 100% prírodné éterické oleje, výťažky a výluhy, ktoré poskytujú úžasné vône a vnemy.

Vďaka všetkým týmto vlastnostiam kozmetiky Bani Agafii sú produkty tejto série ideálne pre alergikov, ľudí s citlivou pokožkou a z iných dôvodov, ktorí oceňujú prirodzenosť zloženia kozmetiky, ktorú používajú. Na výrobu kozmetiky sa používali 100% prírodné éterické oleje, infúzie, tinktúry a extrakty.  

Ako používať: naneste na mokré telo a vlasy, napeňte, opláchnite

Zloženie INCI:  Glycerín, Kaolín, Kokosyl Isethionát sodný, Clay ( biely kamčatský íl ), Olej zo semien Linum Usitatissimum ( ľanový olej ),Olej zo semien Pinus Sibirica ( cédrový olej ), Ovocný olej Hippophae Rhamnoides ( rakytníkový olej ), Rosa Canina Ovocný olej ( šípkový olej ), Abies Sibirica olej (koláčový olej ), olej zo semien Amaranthus Caudatus ( olej z amarantu, olej zo semien Sinapis Alba ( horčicový olej ), olej zo semien Ricinus Сommunis ( ricínový olej ), extrakt Saponaria Officinalis ( extrakt z mydlice ), Extrakt Gypsophila Paniculata ( extrakt gypsophila), Extrakt z Glycyrrhiza Glabra ( extrakt zo sladkého drievka ), Extrakt z Acanthophyllum Glandulosum ( Extrakt z Koliuczelistnika ), Extrakt z Hyssopus Officinalis ( extrakt z hyssopy ), Parfum.

Žiadne chemikálie, SLS, PEG, GMO. Iba prírodné zložky.

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste

Distribútor: Super Firma, s.r.o., Palackého 2, 949 01 Nitra

Krajina pôvodu: Ruská federácia

Hmotnosť: 100ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA