Menu
Košík

Iný

 Vege burger s červenou repou a šošovicou 140 g
Novinka
 Vege proso burger s červenou repou a červenou šošovicou 140 gVege burger s červenou repou a šošovicou je zmes na prípravu vegánskych hamburgerov. Správne vybrané ingrediencie v dokonalých pomeroch zaisťujú skvelú chuť. Burgery majú vysoký obsah vlákniny a nízky obsah tuku. V..
3,12€
Bez DPH:2,60€
BIO Konopný proteín. Regenerácia. Bielkoviny + železo 45 gKonopný proteín so zemitou, orechovou príchuťou je vysoko kvalitný proteín na rastlinnej báze vhodný pre vegánov a vegetariánov. Tento proteín sa získava mletím konopných semien na jemný prášok. Produkt sa používa ako doplnok vý..
2,52€
Bez DPH:2,10€
Červená quinoa so zeleninou a prosom je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda pri..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Cestoviny s nízkym obsahom sacharidov a psylliom
Novinka
Produktová rada CiaoCarb Nutriwell bola vyvinutá pre ľudí, ktorí chcú zahrnúť do svojej stravy viac bielkovín, vylúčiť významnú časť sacharidov a zároveň znížiť kalorický obsah jedál pri zachovaní ich chuti. Tajomstvo cestovín Nutriwell spočíva v kombinácii tradičnej talianskej receptú..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Ciao Carb Protobun - Keto roll low carb
Novinka Nieje skladom
Ciao Carb Protobun - Keto roll low carb Lahodné žemle - jemné, aromatické, s červenkastou kôrkou, málo kalorické, s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov. Jeden žemlička má iba 5g sacharidov a zároveň až 9g bielkovín a 14g vlákniny! Prírodné ingrediencie, pečené s ..
3,48€
Bez DPH:2,90€
Čokoládové dražé Prozis Zero Chocodots
Novinka Nieje skladom
Prozis Zero Chocodots sú intenzívne čokoládové dražé v lesklých ľadových škrupinách bez pridania cukru.Lentilky v zdravej verzii bez pridania cukru - perfektná ako náhrada cukroviniek. Farebné čokoládové gombíky Prozis Zero Chocodots vďaka hladkému ľadovému poťahu sa čoko..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Čololádovo-škoricový topping
Novinka Nieje skladom
Čololádovo-škoricový topping (250ml)Got7 Sweet Premium Sauce  je séria hustých sladkých omáčok oceňovaných pre inovatívne výrobky Got7 fit. Omáčky Got7 Sweet Premium sa vyznačujú minimálnym obsahom cukru a čistých uhľohydrátov, sú oveľa menej kalorické ako štandardné cukrové omáčk..
5,52€
Bez DPH:4,60€
Creametto krém duo čokoláda
Novinka Skladom
Krém Creametto Duo s  príchuťou mliečnej bielej čokolády a kakao-orechov  bez pridania cukru  a bez palmového oleja, ideálny do sendviča a na použitie ako prísada napríklad k palacinkám alebo vaflám, ako prísada do dezertov, vaflí, palaciniek, tiež vhodné na hlboké zmra..
7,56€
Bez DPH:6,30€
Creametto krém slaný karamel
Novinka
Krém Creametto Salted Caramel so slanou karamelovou príchuťou bez pridania cukru  a bez palmového oleja, ideálny do sendviča a na použitie ako prísada napríklad k palacinkám alebo vaflám, ako prísada do dezertov, vaflí, palaciniek, vhodný aj na hlboko zmrazené a ľahké pečenie vo vnútri kol..
7,56€
Bez DPH:6,30€
Erytrol a stévia, sladidlo bez kalórií
Novinka Nieje skladom
Pure & Good Erytrol & Stevia je náhrada cukru bez obsahu kalórií - vo všetkých smeroch nahrádza cukor 1: 1, ideálny na pečenie, zdobenie a sladenie každodenných jedál.Čistý erytritol má 70% sladkosť cukru, pridaním správneho množstva stévie sa zvyšuje jeho sladkosť, aby nahradi..
4,56€
Bez DPH:3,80€
Hartley's želé bez cukru 5kcal
Skladom
Hartleyho želé so sladkou chuťou zrelých jahôd je úžasný, sladký a nevinný dezert - celá šálka želé má  iba 5 kcal a nulový obsah tuku - čo je 13-krát menej kalórií ako bežné želé a iba 1 g sacharidov.Perfektný a ľahký doplnok k jogurtu, omelete, oblá..
1,56€
Bez DPH:1,30€
Kaša kakao a orechy 70 g
Novinka
Ovsená kaša kakao a orechy bez pridaného cukru je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produk..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Zobrazené 1 až 12 z 54 (5 stránok)