Menu
Košík

Pozrite si naše akciové produkty TU

Carb Control

BBQ Zero omáčka (500ml)
Nieje skladom
Zloženie: voda, octový lieh, vinný ocot, soľ, paradajková pasta, ochucovadlá a zahusťovadlá: citrónová vláknina, xantánová guma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervanty: sorbát draselný, farbivá: karamel, sladidlá: sukralóza. Návrh na podávanie:S našimi bezka..
5,10€
Bez DPH:4,25€
Čokoládový ZERO toping (500ml)
TOP Nieje skladom
Zloženie: voda, nízkotučné kakao, ochucovadlá, zahusťovadlá: celulózová guma, xantánová guma, konzervanty: sorbát draselný, benzoan sodný, sladidlá: sukralóza. Návrh na podávanie:S našimi bezkalorickými omáčkami dochutíte každé jedlo bez pridania zbytočných kalórií...
5,10€
Bez DPH:4,25€
Jablkové čipsy
Novinka Nieje skladom
Perfektné ľahké, zdravé, chutné a výživné občerstvenie.Obsahom každého balenia sú čerstvé jablká sušené na vzduchu.Dužina jabĺk je žltkastá, sladká, chutná, harmonická, aromatická a voňavá.Jablkové čipsy sa vyrábajú pomocou prírodného procesu sušenia, pri ktorom sa ovocné ..
1,50€
Bez DPH:1,25€
Javorový ZERO toping (500ml)
Nieje skladom
Zloženie: voda, ochucovadlá, zahusťovadlá: celulózová guma, xantánová guma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervanty: sorbát draselný, benzoan sodný, farbibá: karamel, sladidlá: sukralóza. Návrh na podávanie:S našimi bezkalorickými omáčkami dochutíte každé jed..
5,10€
Bez DPH:4,25€
Kuracie prsia v paradajkovej omáčke
Novinka
IDEÁLNE JEDLO PO TRÉNINGU ALEBO KEDYKOĽVEK POČAS DŇACARB CONTROL predstavuje najvyššiu kvalitu! Filé z kuracích pŕs varený na bielkovinách v paradajkovej omáčke obsahujúce iba 3% tuku a 1% uhľohydrátov.Kuracie filé z kuracieho mäsa je pravdepodobne jedným z hlavných prvko..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Proteínové fliačky 250g
Novinka
CESTOVINY S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN - FLIAČKYFopro® CarbControl je nízkokalorická alternatíva k tradičným cestovinám. Znížené uhľohydráty a vysokým obsah bielkovín, to sú parametre našich cestovín, pričom sú vhodné pre diabetikov a tých, ktorí chcú schudnúť. ForPro cestoviny majú prí..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Proteínové kolienka 250g
Novinka Skladom
CESTOVINY S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN - KOLIENKAFopro® CarbControl je nízkokalorická alternatíva k tradičným cestovinám. Znížené uhľohydráty a vysokým obsah bielkovín, to sú parametre našich cestovín, pričom sú vhodné pre diabetikov a tých, ktorí chcú schudnúť. ForPro cestoviny majú pr..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Proteínové ryžové čipsy s Beluga šošovicou
Novinka
Low Carb Proteínové ryžové čipsy ..... Zloženie: celozrnná hnedá ryža 51%, čierna Beluga šošovica 25%, slnečnicový olej 16%, proso, ryžový proteín, soľ (chlorid draselný, chlorid sodný)Dodatočné informácie:Skladujte na suchom a tmavom mieste. Distribútor: Su..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Proteínové ryžové čipsy s červenou šošovicou
Novinka
Low Carb Proteínové ryžové čipsy ..... Zloženie: celozrnná hnedá ryža 51%, červená šošovica 25%, slnečnicový olej 16%, proso, ryžový proteín, soľ (chlorid draselný, chlorid sodný)Dodatočné informácie:Skladujte na suchom a tmavom mieste. Distribútor: Super Fi..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Proteínové ryžové čipsy s Mungo fazuľkami
Novinka
Low Carb Proteínové ryžové čipsy ..... Zloženie: celozrnná hnedá ryža 51%, Mungo fazuľky 25%, slnečnicový olej 16%, proso, ryžový proteín, soľ (chlorid draselný, chlorid sodný)Dodatočné informácie:Skladujte na suchom a tmavom mieste. Distribútor: Super ..
1,90€
Bez DPH:1,58€
CESTOVINY S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN - ŠPAGETYFopro® CarbControl je nízkokalorická alternatíva k tradičným cestovinám. Znížené uhľohydráty a vysoký obsah bielkovín, to sú parametre našich cestovín, pričom sú vhodné pre diabetikov a tých, ktorí chcú schudnúť. Proteínové cesto..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Proteínový mrkvový chlieb
Novinka Skladom
Low Carb Proteínový mrkvový chlieb má 3x viac proteínov a o 71% menej karbohydrátov než obyčajný chlieb. Zloženie: voda, proteínový mix 17% (pšeničný proteín, hrachový proteín), ražná múka celá, sójová múka 7%, sójová múčka 7%, mrkvové prúžky 5%, ľanové semeno hnedé, pšeničné otruby, slnečn..
2,50€
Bez DPH:2,08€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)