Menu
Košík

Carb Control

Čokoládový ZERO toping (500ml)
TOP
Zloženie: voda, nízkotučné kakao, ochucovadlá, zahusťovadlá: celulózová guma, xantánová guma, konzervanty: sorbát draselný, benzoan sodný, sladidlá: sukralóza. Návrh na podávanie:S našimi bezkalorickými omáčkami dochutíte každé jedlo bez pridania zbytočných kalórií...
5,10€
Bez DPH:4,25€
Forpro High Protein Keto Snack Classic - 40 gIdeálne keto občerstvenie! 57% čistého proteínu na porciu!Forpro High Protein Keto Snack je úplne bez sacharidov a dá sa ľahko zabudovať do ketogénnej stravy. Keto Snack s vysokým obsahom bielkovín Forpro používajte&n..
3,48€
Bez DPH:2,90€
Javorový ZERO toping (500ml)
Nieje skladom
Zloženie: voda, ochucovadlá, zahusťovadlá: celulózová guma, xantánová guma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervanty: sorbát draselný, benzoan sodný, farbibá: karamel, sladidlá: sukralóza. Návrh na podávanie:S našimi bezkalorickými omáčkami dochutíte každé jed..
5,10€
Bez DPH:4,25€
CESTOVINY S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN - FLIAČKYFopro® CarbControl je nízkokalorická alternatíva k tradičným cestovinám. Znížené uhľohydráty a vysokým obsah bielkovín, to sú parametre našich cestovín, pričom sú vhodné pre diabetikov a tých, ktorí chcú schudnúť. ForPro cestoviny majú prí..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Proteínové kolienka 250g
Nieje skladom
CESTOVINY S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN - KOLIENKAFopro® CarbControl je nízkokalorická alternatíva k tradičným cestovinám. Znížené uhľohydráty a vysokým obsah bielkovín, to sú parametre našich cestovín, pričom sú vhodné pre diabetikov a tých, ktorí chcú schudnúť. ForPro cestoviny majú pr..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Low Carb Proteínové ryžové čipsy,Majú vysoký obsah bielkovín a výbornú chuť, sú vhdné do diéty a dokonca i pre deti.Zloženie: celozrnná hnedá ryža 51%, čierna Beluga šošovica 25%, slnečnicový olej 16%, proso, ryžový proteín, soľ (chlorid draselný, chlorid sodný)Dodatočné informácie..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Low Carb Proteínové ryžové čipsyZdravé proteínové čipsy s červenou šošovicou, majú vysoký obsah bielkovín a výbornú chuť, sú vhdné do diéty a dokonca i pre deti. Zloženie: celozrnná hnedá ryža 51%, červená šošovica 25%, slnečnicový olej 16%, proso, ryžový proteín, soľ (chlorid ..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Low Carb Proteínové ryžové čipsy Zdravé čipsy s mungo fazuľkami, majú vysoký obsah bielkovín a výbornú chuť, sú vhdné do diéty a dokonca i pre deti.Zloženie: celozrnná hnedá ryža 51%, Mungo fazuľky 25%, slnečnicový olej 16%, proso, ryžový proteín, soľ (chlorid draselný, chlori..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Proteínové špagety 250g
TOP
CESTOVINY S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN - ŠPAGETYFopro® CarbControl je nízkokalorická alternatíva k tradičným cestovinám. Znížené uhľohydráty a vysoký obsah bielkovín, to sú parametre našich cestovín, pričom sú vhodné pre diabetikov a tých, ktorí chcú schudnúť. Proteínové cesto..
3,50€
Bez DPH:2,92€
Proteínový mrkvový chlieb
Nieje skladom
Low Carb Proteínový mrkvový chlieb má 3x viac proteínov a o 71% menej karbohydrátov než obyčajný chlieb. Zloženie: voda, proteínový mix 17% (pšeničný proteín, hrachový proteín), ražná múka celá, sójová múka 7%, sójová múčka 7%, mrkvové prúžky 5%, ľanové semeno hnedé, pšeničné otruby, slnečn..
2,50€
Bez DPH:2,08€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)