Bezplatná konzultácia

Aká je vaša ideálna hmotnosť?

BMI index slúži na približný výpočet toho, či Vaše telo má optimálnu hmotnosť , má nadváhu alebo už spadá do kategórie obezita. Tento výpočet BMI je iba približný a to z toho dôvodu, že každý človek má inú stavbu tela, kostry, vody a svalov.Pre presné zistenie toho, či výsledky BMI sú pre Vás relevantné je potrebná analýza Vášho tela, ktorú Vám bezplatne urobíme v našej predajni v Nitre. Na druhej strane Vám ale BMI index respektíve BMI kalkulačka pomôže zistiť ako na tom v skutočnosti ste. Jednak , či máte nadváhu, ale hlavne aké zdravotné riziká Vám hrozia. Tento výpočet nie je určený pre tehotné ženy, športovcov a deti do 18 rokov, resp. pre nich budú výsledné hodnoty skreslené.

BMI kalkulačka

Výška
Váha

Zadajte hodnoty pre výpočet BMI

Neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť na bezplatnú diagnostiku zloženia Vášho tela.

Poradca s vami preberie vaše stravovacie návyky, zdravotný stav, pohybové aktivity, denný režim a odmeria Vás na špeciálnej váhe. Poradí Vám na základe analýzi Vašich cielov, ako ich dosiahnuť. Či úž ide o nabratie svalovej hmoty a tipy na tréning, alebo o chudnutie a prípadne Tipy ako dosiahnuť Váš vysnívaný cieľ. 

Možno sa vám zdá, že chudnúť nepotrebujete, pretože dbáte o svoju kondíciu a cítite sa väčšinou dobre. Ale zdanie môže klamať. Telesný tuk sa totiž nemusí hromadiť iba viditeľne, na bruchu, stehnách a iných „chúlostivých partiách“. Ďaleko nebezpečnejšie je, ak skryto obrastá vnútorné orgány. A práve toto nebezpečenstvo dokáže zistiť meranie tuku.

PRE KOHO JE TÁTO DIAGNOSTIKA VHODNÁ:

  • sú zatiaľ zdraví, ale chcú dobre poznať zloženie svojho tela, aby si zdravie udržali aj naďalej
  • chudnú a chcú presne vedieť, či chudnú správne z tuku, alebo im len odchádza voda či degradujú svaly, čím ohrozujú svoje zdravie alebo aj život
  • priberajú a chcú si presne sledovať, ktoré hodnoty sa im menia, či pribúdajú svaly, tuk alebo voda

Patríte medzi nich? Vyplenením fromuláru nižšie sa objednáte na konzultáciu, kotrá trvá cca 60min, v rámci ktorej urobíme bezplatné meranie analýzy Vášho tela a poskytneme odporúčania na základe nej.  

POZOR služba je dostupná len v NITRE na Rázusova 2!

Kontaktný formulár